Wniosek o wydanie identyfikatora

Rada Izby Komorniczej w Rzeszowie publikuje wniosek, który należy wypełnić      (część A) w celu złożenia zamówienia identyfikatora dla komornika sądowego, asesora oraz aplikanta komorniczego. Prosimy o kierowanie wniosków na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Do wniosku o wydanie identyfikatora należy przesłać w formie elektronicznej aktualną, kolorową fotografię odzwierciedlającą w sposób niebudzący wątpliwości wizerunek twarzy osoby ubiegającej się o wydanie identyfikatora. Na zdjęciu nie można mieć nakrycia głowy, okularów z ciemnymi szkłami ani innych rzeczy, które mogłyby utrudnić rozpoznanie osoby. Zdjęcie powinno być wykonane na jednolitym jasnym tle, posiadać dobrą ostrość, odwzorowywać naturalny kolor skóry oraz obejmować wizerunek od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70–80% fotografii.
Wytyczne dotyczące fotografii:
  1. Minimalne wymiary (szerokość x wysokość): 420x525px, sugerowane: 480x640px.
  2. Proporcje wysokości względem szerokości muszą mieścić się w zakresie 1,25-1,34.
  3. Rozmiar nie może przekraczać 200Kb.
  4. Dopuszczalne formaty to: jpg, jpeg.

W załączeniu wzory wniosków o uzyskanie identyfikatorów:

1. Wniosek o wydanie identyfikatora komorniczego - tutaj

2. Wniosek o wydanie identyfikatora asesora lub aplikanta komorniczego - tutaj.