Izba Komornicza w Rzeszowie

Apel Krajowej Rady Komorniczej w walce z pandemią COVID-19

W związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 wiele osób straciło część swojego dochodu lub w ogóle nie może pracować, inne trafiły lub trafią wkrótce na kwarantannę, a ich sytuacja ekonomiczna uległa pogorszeniu. Krajowa Rada Komornicza zachęca wszystkich dokonujących osobiście wpłat w kancelariach komorniczych lub na konto komornika, by w razie zmiany okoliczności kontaktowały się kancelariami celem ustalenia nowych zasad płatności. Komornicy w pełni rozumieją zaistniałą sytuację, dokładają wszelkich starań by na bieżąco analizować takie przypadki. Poinformowanie i rzetelne przedstawienie sytuacji może dać nam szanse na wsparcie i wspólne znalezienie rozwiązania Państwa problemów.

Bliższe informacje pod nr infolinii: (22) 299 87 77 lub bezpośrednio w kancelarii prowadzącej sprawę, której dane kontaktowe można wyszukać pod adresem https://www.komornik.pl/

Apel Krajowej Rady Komorniczej w walce z pandemią COVID-19

Strefa komornika i asesora

Zaloguj się używając środowiskowych danych uwierzytelniających