Izba Komornicza w Rzeszowie

WAŻNY KOMUNIKAT WS. SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z KORONAWIRUSEM

Krajowa Rada Komornicza w Warszawie oraz Rada Izby Komorniczej w Rzeszowie, mając na uwadze okoliczności związane ze stwierdzonymi przypadkami zakażenia wirusem SARS-CoV-2 informuje, iż niektóre kancelarie komornicze mogą do odwołania działać w ograniczonym zakresie utrzymywania kontaktów ze stronami i uczestnikami postępowań. Powyższa decyzja podyktowana jest względami bezpieczeństwa sanitarnego ciążącymi na pracodawcy oraz koniecznością ochrony obywateli przed możliwością rozprzestrzenia epidemii albowiem zdrowie ludzkie ma najwyższą wartość. Prosimy o sprawdzanie dni i godzin otwarcia na stronach internetowych poszczególnych kancelarii. Liczymy na zrozumienie sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy.

Strefa komornika i asesora

Zaloguj się używając środowiskowych danych uwierzytelniających