Izba Komornicza w Rzeszowie

VIII Dzień Otwarty Komorników Sądowych

Wzorem lat ubiegłych również w tym roku (26 listopada – wtorek) samorząd organizuje VIII Dzień Otwarty Komorników Sądowych. Hasło tegorocznej akcji brzmi: „Lepiej to wiedzieć! Nowe zadania komorników sądowych”. Celem tegorocznego Dnia Otwartego Komorników Sądowych jest przekazanie wszystkim zainteresowanym  informacji o pracy komornika sądowego – profesjonalnego prawnika, o jego nowych uprawnieniach procesowych, nowych zadaniach, jak np. doręczanie, nowych zasadach związanych z egzekucją ze szczególnym uwzględnieniem elektronicznej licytacji.
Tego dnia promować będziemy funkcjonująca od lat infolinię komorników sądowych. Dodatkowo komornicy dyżurujący w kancelariach będą odpowiadać na pytania dotyczące egzekucji, uprawnień komorników, doręczeń, ruszającej od stycznia elektronicznej licytacji.

Strefa komornika i asesora

Zaloguj się używając środowiskowych danych uwierzytelniających